MetaSeks Cinsel Terapi

-20%

MetaSeks Cinsel Terapi

 176,00

Stok kodu: 978-605-4912-76-6 Kategoriler: , , , Etiketler: , ,
  • Açıklama

Açıklama

“METASEKS CİNSEL TERAPİ” İLE

GELENEKSEL CİNSEL TERAPİNİN ÖTESİNE GEÇİN…

“Meta”, sonra, öteki, öte, ötesinde anlamlı ve normalin ötesinde olan demektir. “Seks”, insan varlığının sürekliliğinin sebebi olan en temel güdüdür ve insanın varlığını hissetmesinin en keyifli yoludur. “MetaSeks” ise “öteki ve anlamlı seks” demektir, “aşkın seks”tir, “seksin bir sonraki evrimi”dir, “geleceğin seksi”dir. Uzun yıllara dayalı klinik gözlemlerimi ve çalışmalarımı tüm psikoterapi kuramlarının süzgecinden geçirerek ve geçmişin deneyimlerini geleceğin öngörüleriyle harmanlayarak geliştirdiğim “MetaSeks Cinsel Terapi”, geleneksel cinsel terapinin ötesine geçerek cinselliği tüm insani durumlar bağlamında ele alan ve cinsel sorunların çözümünde yeni ufuklar açmayı amaçlayan bir yaklaşımdır. Cinsel terapide biyolojik, psikolojik, ilişkisel ve kültürel alanları birbirine bağlayan kapsayıcı bir paradigma sunan bu yaklaşımla cinselliğin ve yaşamın tüm yönleri birbiriyle bağlantılı bütüncül bir sistem olarak ele alınır.

Psikoterapist & Yazar & Eğitmen Cem KEÇE

www.cemkece.com.tr

 

CİNSEL TERAPİYE YENİLİKÇİ VE ENTEGRATİF BİR BAKIŞ AÇISI:

“METASEKS CİNSEL TERAPİ”

IICPI Türkiye Eşbaşkanı Psikoterapist Cem Keçe’nin, yeni bir çağın başlangıcı niteliğindeki “Metaverse” kavramının, geleceği tamamen ve sil baştan şekillendireceği bir dünyada cinsel terapi, psikoterapi ve evlilik terapisi yaklaşımlarının da köklü bir değişim geçireceği öngörüsüyle geliştirdiği “MetaSeks Cinsel Terapi”, kadınların ve erkeklerin cinsel şikayetlerinin ve sorunlarının teşhis, değerlendirme ve tedavisine yönelik yenilikçi ve kapsamlı bir cinsel terapi modelidir. Cinsel terapide sadece semptomları ortadan kaldırmaktan fazlasını yaparak yaşam doyumunu arttıran “MetaSeks Cinsel Terapi”nin anlatıldığı bu kitap, danışanlarının cinsel sorunlarına etkili tedavi ve kalıcı çözümleri sağlamak için bilgilerini derinleştirmek ve becerilerini geliştirmek isteyen tüm profesyoneller için değerli bir kılavuzdur.

Uluslararası Entegratif Kognitif Psikoterapi Enstitüsü (IICPI)

www.iicpi.org

 

CİNSEL TERAPİDE BAŞARILI VE KALICI ÇÖZÜMLER İÇİN

GÜÇLÜ VE ETKİLİ BİR MODEL…

“MetaSeks Cinsel Terapi” cinselliğin pek çok faktörden etkilenen karmaşıklığını ilişki, bağlam, zihin, ruh (tin) ve beden temelinde ele alır. Sadece cinsel sorunların giderilmesine ve cinsel işlevlerin sağlanmasını değil, aynı zamanda bilişsel, davranışsal ve duygusal değişimle kişisel yaşam kalitesini ve ilişki doyumunu artırmayı hedefleyerek bireysel ve çift memnuniyetinin sağlanmasına odaklanır. Bu kitapta her yönüyle anlatılan “MetaSeks Cinsel Terapi” temel aldığı entegratif bakış açısını cinsel terapinin başından sonuna kadar her aşamada etkili bir şekilde uygulamaya dökerek cinsel terapide başarılı ve kalıcı çözümlerin alınmasını sağlayan güçlü ve etkili bir model olarak cinsel terapistlerin yollarına ışık tutacaktır.

Cinsel Sağlık Dernekleri Federasyonu (CİSEF)

www.cisef.org.tr