Erken Boşalmanın Üstesinden Gelmek

-20%

Erken Boşalmanın Üstesinden Gelmek

 208,00

Stok kodu: 9786054912063 Kategoriler: , , , Etiketler:
  • Açıklama
  • Ek bilgi

Açıklama

ERKEN BOŞALMA TEDAVİ YÖNTEM VE TEKNİKLERİ…

Cinsel hayatı aktif olan her on erkekten yedisi hayatının bir döneminde erken boşalma sorunu yaşıyor. Bu yüzünden binlerce erkek kendini eksik ve yetersiz hissederek psikolojik ve ilişkisel sorunlara sürükleniyor. Türkiye’nin en ünlü cinsel terapistlerinden biri olan Cem Keçe’nin, erken boşalma tedavisinin ne kadar kolay olduğunu keşfetmenizi sağlayacak olan “ErkenBoşalmanın Üstesinden Gelmek” adlı kitabında; erken boşalmanın pratik ve uygulanabilir çözüm yollarını, modern tıbbın tedavi yöntemlerini ve binlerce yıl öncesine dayanan Tantra tekniklerini okuyacaksınız. Artık sizi üzen ve çaresiz hissettiren saniyeleri veya bir iki dakika süren seks deneyimlerini unutun! Sizi mutlu ve keyifli kılacak dakikalara veya saatlere “merhaba” deyin…

KENDİ KENDİNE TEDAVİ KİTABI…

Erken boşalmak bir suç veya günah değil, biyolojik bir eksiklik veya yetersizlik hiç değil, sadece çiftin cinsel uyum sorunu… “Erken Boşalmanın Üstesinden Gelmek” ile erkenboşalma ve cinsel sağlıkla ilgili akla gelebilecek tüm sorulara yanıt bulunabileceksiniz. Çiftler bu kitaptaki teknik bilgi, öğreti ve önerilerle; ufuklarını açabilecek, başta erken boşalma olmak üzere cinsel sorunlarına ve iletişimlerindeki kopukluklara daha olumlu yaklaşabilecek, cinselliğin doğallığını yakalayabilecek ve daha doyurucu bir cinsel yaşama sahip olabilecekler. Yıllardır, cinsel sorunlar, evlilik ve ilişki sorunları üzerine çalışmalar yapan Cinsel Terapist Cem Keçe, cinsel sağlık alanındaki yaklaşık 20 yıllık deneyim ve birikimini bu kitapta okuyucularına sunuyor.

ERKEN BOŞALMAYA SON!

Partnerinizle daha doyumlu ve uzun bir cinsel yaşama sahip olabilmek için yapmanız gereken her şeyi “Erken Boşalmanın Üstesinden Gelmek” adlı kitaptan öğrenebilirsiniz. Hekimler, cinsel terapistler, psikologlar ve psikolojik danışmanlar için danışanlarını anlamaya; gençler için erken boşalma sorunu yaşamamalarına; anne ve babalar için çocuğunu bilinçlendirmeye ve erken boşalma sorunu yaşayan birey ya da çiftler için cinsel sorunları anlama ve kontrol edebilmeye yönelik hazırlanmış olan bu kitabı herkese tavsiye ediyoruz.

PUSULA Yayınevi

 

CİNSELLİĞİNİZİ DORUKLARDA YAŞAYIN!

Cinsel ilişki sırasında “Erken Boşalmanın Üstesinden Gelmek” kitabındaki tavsiyeler ve egzersizler sayesinde, erken boşalmaya son verebilir, tatminkar bir performans göstererek çok daha uzun ve mutlu bir cinsel birliktelik yaşayabilirsiniz. Kendi kendinize veya partnerinizle birlikte rahatlıkla uygulayabileceğiniz, en pratik ve en son geliştirilmiş tedavi teknikleri ile erken boşalmanıza çözüm bulabilirsiniz. Başarısı kanıtlanmış bir tecrübe ve profesyonel bir yaklaşım için ulaşabileceğiniz en doğru kitaplardan birini aldınız, rahat olun.

Cinsel Sağlık Enstitüsü Derneği – CİSED

 

ERKEN BOŞALMANIN ÜSTESİNDEN GELMEK…

Çiftler ve bekar erkekler için; oku, cinsel sorunlarını anla ve erken boşalmanı kontrol et,

Hekimler, cinsel terapistler, psikologlar ve psikolojik danışmanlar için; oku, danışanlarını anla ve iyi et,

Anne ve babalar için; oku, çocuğunu erken boşalmadan koru,

Gençler için; oku, erken boşalma sorunu yaşama,

Medya mensupları için; oku, erken boşalma hakkında doğru bilgilendir mantığı hazırlanmış bir başvuru kaynağıdır.

Türkiye Psikoterapi ve Psikoterapistler Derneği – PSİKODER

Ek bilgi

Yazar

Baskı Yılı