İktidarsızlık

-20%

İktidarsızlık

 176,00

Stok kodu: 9786054116058 Kategoriler: , , , Etiketler: ,
  • Açıklama
  • Ek bilgi

Açıklama

SERTLEŞME SORUNLARININ ÇÖZÜMÜNDE GÜVENİLİR BİR BAŞVURU KAYNAĞI…

Erkeğin cinsel ilişkiyi başlatacak ve sürdürmeye yetecek kadar sertleşme elde edememesi ya da elde ettiği sertleşmeyi boşalma olana kadar devam ettirememesi şeklindeki sertleşme sorunları günlük dilde “iktidarsızlık” olarak ifade edilir. Sertleşme sorunlarının tanı ve tedavisi için çok özel tekniklerin sunulduğu bu kitap, hem sorunu yaşayan erkekler hem de onlara yardımcı olmaya çalışan cinsel terapistler için güvenilir bir başvuru kaynağıdır.

Cinsel Sağlık Enstitüsü Derneği – CİSED – www.cised.org.tr

İKTİDARSIZLIK KABUSUNUZ OLMASIN…

İktidarsızlık erkeklerin kabusudur. Bu kabusun yol açtığı utanç ve aşağılık duygusu erkekleri çaresizlik içinde bırakır. Bu öyle bir çaresizliktir ki belki de bir adım ötelerinde duran çareye ulaşacak gücü bulamazlar. “İktidarsızlık” adlı bu kitap, umutlarını yitirmiş, kaderine boyun eğmiş, yaşamdan zevk alamaz olmuş erkeklerin aradıkları çareyi bulmalarına yardımcı olacak bir rehberdir.

Psikoterapi ve Psikoterapistler Derneği – PSİKODER – www.psikoder.org.tr

İKTİDARSIZLIK SORUNUNU ALT EDEBİLİRSİNİZ…

Bu kitapta benimsenen multidisipliner yaklaşım, sertleşme sorunlarının tedavisinde medikal tedavilerin  yanı sıra, cinsel terapi ve çift terapisinin yer aldığı bütüncül yöntemlerin kullanılması esasına dayanır. Siz de bu kitapta anlatılanları modelleyerek korkunun esiri olmaktan kurtulup, gizlediğiniz cesaretinizi açığa çıkararak “iktidarsızlık” sorununu alt edebilirsiniz.

PUSULA Yayınevi – www.pusulayayinevi.com

Ek bilgi

Yazar

Baskı Yılı

Dili