En İyi Terapistim Ben

-20%

En İyi Terapistim Ben

 176,00

Stok kodu: 9786056409912 Kategoriler: , Etiketler:
  • Açıklama
  • Ek bilgi

Açıklama

KENDİNİ TANIMAK

“Kendini tanı” der Socrates… Kendini tanı ve kendine ilk önce sen yardım et manasında duymak gerekir bu sözü… Çünkü ruhsal sorunların bilimsel yollarla tedavisi olan psikoterapiye ihtiyaç duymadan ve bir psikoterapiste başvurmadan önceki aşamalarda, insan kendi kendinin terapisti olabilecek ve ruhsal sorunlarıyla baş edebilecek beceri ve güce sahiptir. İş, bu gücün ve becerinin nasıl kullanılacağını bilmekte biter. Bunun da ilk koşulu “kendini tanımak”tır. En İyi Terapistim BEN  kendinizi tanıma sürecinizde size rehberlik edecektir. Unutmayın; hayatınızı kendinizi tanıdığınız ölçüde güzelleştirebilirsiniz.

Türkiye Psikoterapi ve Psikoterapistler Derneği – PSİKODER

www.psikoder.org.tr

 

KENDİ KENDİNİN TERAPİSTİ OLARAK ŞİFA BULMAK İÇİN BİR KILAVUZ

En İyi Terapistim BEN; kendinize dışarıdan bakabilmenizi sağlayan, duygularınızın gücünü hissetmenize yardımcı olan ve en iyi terapistin kendiniz olabileceğini gösteren bir başvuru kaynağıdır.

En İyi Terapistim BEN; günlük yaşantınızdan kaynaklanan engelleri aşmanız, içinizdeki derin boşluğu doldurmanız, ruhsal sorunlarınızı çözmeniz, zorluklarla başa çıkabilmeniz, sağlıklı ve mutlu olabilmeniz için bir başucu kitabıdır.

En İyi Terapistim BEN; sevgiyle, güçle, inançla ve istekle kendinizi nasıl yeni baştan yaratacağınızı görebileceğiniz ve kaderinizi yeniden yazabileceğiniz bir şifa kitabıdır.

En İyi Terapistim BEN; “Kişi kendine ihanet ettiği için sıkıntıdadır ve ancak kendi kendinin terapisti olarak şifa bulabilir!” mantığını hayata geçirebilmenize yardımcı olacak bir kılavuzdur.

Cinsel Sağlık Enstitüsü Derneği – CİSED

www.cised.org.tr

 

KENDİNİZE BAKIŞ AÇINIZI DEĞİŞTİRİN!

Artık kendinizi keşfetmenin zamanı geldi. Görünen, görünmeyeni tanımanıza yardım eder. Sağlık, mutluluk, başarı ve tüm hedeflerinize ulaşmak için farkındalığınızı arttırın. Ruhunuzun şifrelerini çözdükçe farkındalığınız artar, içinizde yan yana duran karanlık ve aydınlık yönlerinizi keşfetmeye başlarsınız ve içsel sesinizi duyabilirsiniz.Einstein’ın dediği gibi; “Hiçbir sorun yaratıldığı düzlemde çözülemez. Sorunların çözümünü görebilmek farklı bir düzlemden bakmayı gerektirir!” Farklı düzlemden bakabilmeniz için elinizde tuttuğunuz kitabı hemen okumaya başlayın ve gerisini zamana bırakın…

PUSULA Yayınevi

www.pusulayayinevi.com

Ek bilgi

Yazar

Baskı Yılı

Dili

Editör