Erkeğin Cinsel Yaşamı

-20%

Erkeğin Cinsel Yaşamı

 208,00

Stok kodu: 978-605-4912-40-7 Kategoriler: , , , Etiketler:
  • Açıklama
  • Ek bilgi

Açıklama

ERKEK CİNSELLİĞİNİN SIRLARINI GERÇEKTEN BİLİYOR MUSUNUZ?

Cinsellik yaşamın ayrılmaz bir parçasıdır, yaşamla birlikte başlar ve yaşamla birlikte sona erer. Cinsel dürtülere doğuştan sahip oluruz ama cinselliği sorunsuz ve zevkli yaşamak için bilgi ve farkındalık gerekir.  Montaigne’in “En az bilinen şeylere, en çok inanılır” sözünde olduğu gibi cinsellik de genellikle çok az şey bilindiği halde her şey biliniyormuş gibi yaşanır ama cinsel bilgilerin eksik ya da yanlış olması beraberinde cinsel sorunları getirir. Tartışma yaratan, kışkırtıcı ve zeka dolu “Erkeğin Cinsel Yaşamı” adlı bu kitap, cinsellik hakkında bildiğiniz neredeyse her şeyi çürütecektir, erkeklerin cinsel yaşamına dair bilgilerinizi arttırmanıza, sağlıklı ve mutlu bir cinsel yaşama sahip olma fırsatını yakalamanıza yardımcı olacaktır.

Psikoterapi ve Psikoterapistler Derneği (PSİKODER)  – www.psikoder.org.tr

CİNSELLİĞİNİZİ ZİRVEYE TAŞIYIN…

Bir erkek için cinselliği doğru bilmek ve kendi vücudunu tanımak en önemli cinsel becerilerden biridir. Seks hakkında bildiğinizi düşündüğünüz her şeyi alt üst edecek olan“Erkeğin Cinsel Yaşamı” adlı bu kitap, cinsel becerinin şifrelerini keşfedip cinselliği, tüm önyargılar ve yanlış bilgilerden uzaklaşarak, rahatsız olmadan, utanıp sıkılmadan, sorun yaşamadan, yaratıcılığınızı kullanarak, özgürce deneyimlemenize, seks hayatınızı kendiniz ve partneriniz için zirve deneyimlerine ulaşacak bir noktaya getirmenize yardımcı olacaktır.

Cinsel Sağlık Enstitüsü Derneği (CİSED) – www.cised.org.tr

ERKEK CİNSELLİĞİNİ TÜM YÖNLERİYLE KEŞFEDİN…

Çoğu erkek cinselliği arkadaşlarıyla kulaktan dolma bilgileri paylaşarak ya da pornografik yayınları takip ederek öğrenir. Ancak bu tam ve doğru bir öğrenme değildir, bilinmeyenlerin ya da doğru bilinen yanlışların olduğu bir cinsel yaşamda yolunuzu kaybetmenizin de nedenlerinden biridir. Partnerinizin cinsel ve duygusal tüm davranışlarını anlamak istiyorsanız mutlaka okumanız gereken “Erkeğin Cinsel Yaşamı” adlı bu kitap, erkek cinselliğinin bütün yönlerini aydınlatacak, cinselliğin fiziksel ve duygusal boyutunu derinleştirmenizi sağlayacak bilgi ve önerileriyle kılavuzunuz olacaktır.

PUSULA Yayınevi  – www.pusulayayinevi.com

Ek bilgi

Yazar

Baskı Yılı

Dili

Editör

Sayfa Sayısı

144