Hipnoz, EFT, NLP Teknikleriyle Zihinden Zayıflama

-20%

Hipnoz, EFT, NLP Teknikleriyle Zihinden Zayıflama

 176,00

Stok kodu: 978-605-4912-38-4 Kategoriler: , , , Etiketler:
  • Açıklama
  • Ek bilgi

Açıklama

RUHSUZ ZAYIFLAMA MÜMKÜN DEĞİLDİR!

İnsan sağlığıyla ilgili hangi konu olursa olsun, ruhu devredışı bırakan ve insanı makine gibi gören yaklaşımlar başarısızlığa mahkûmdur. Sadece yenilen içilenler ve kalori hesaplarıyla ilgilenen hiçbir zayıflama programı kalıcı değildir; bazıları hiç zayıflatmaz, bazıları ise zayıflatır ama verilen kilolar misliyle geri döner. Sadece bu sonuca bakarak bir şeylerin yanlış olduğunu tahmin etmek zor değil. Yanlış olan insanın bir ruhu olduğunun unutulmuş olmasıdır. Zayıflamak ancak beden, zihin ve ruh bütünlüğünü dengelemekle mümkündür ve bunun yolu da “Zihinden Zayıflama”dır.

Dr. Bülent Uran

ZİHİNSEL DEĞİŞİM TEKNİKLERİYLE KALICI ZAYIFLAMA…

Zayıflama hedefini gerçekleştirmek için ne yapmanız gerektiğini bilmek değil, nasıl yapacağınızı bilmek sizi başarıya ulaştırır. Dr. Bülent Uran, hipnoz, EFT, NLP gibi zihinsel değişim teknikleriyle kalıcı olarak zayıflamayı anlattığı bu kitabında zayıflama hedefini başarma yolunda size rehberlik ederken aynı zamanda da yaşamdaki tüm hedeflerinizi gerçekleştirmek için gerekli içsel gücünüzü nasıl kullanacağınız konusunda bir bakış açısı kazandırıyor.

Psikoterapi ve Psikoterapistler Derneği (PSİKODER) 

SIRADAN BİR ZAYIFLAMA KİTABI DEĞİL, BİR YAŞAM KILAVUZU…

Dr. Bülent Uran’ın uzun yıllara dayalı uzmanlığı sonucunda geliştirdiği “Zihinden Zayıflama Programı”nı anlattığı bu kitap, sıradan bir zayıflama kitabı değildir. İnsanın birbirinden bağımsız düşünülemeyecek olan ruhsal ve fiziksel yönlerini bir bütün olarak ele alan ve yaşama bakışına farkındalık kazandıran hipnoz, EFT, NLP teknikleri sayesinde hem ruhsal ve fiziksel olarak zayıflamanın keyfini çıkarırken hem de kazandığınız bakış açısı ve fark edilir değişimler sonucunda tüm yaşamınızı olumlu etkileyecek deneyimler elde edeceğiniz bir yaşam kılavuzudur.

Pusula Yayınevi

Ek bilgi

Yazar

Baskı Yılı

Dili

Sayfa Sayısı

264

Editör