Kadın Cinselliği ve Kadın Cinsel İşlev Bozuklukları

-20%

Kadın Cinselliği ve Kadın Cinsel İşlev Bozuklukları

 176,00

Stok kodu: 978-605-4912-75-9 Kategoriler: , , , Etiketler: , ,
  • Açıklama
  • Ek bilgi

Açıklama

KADIN CİNSEL İŞLEV BOZUKLUKLARININ TEDAVİSİNDE “METASEKS CİNSEL TERAPİ YAKLAŞIMI”

Bu kitapta, özellikle kadınlar için tabulaştırılan cinsellik konusuna ışık tutarak kadın cinselliğinin karanlıkta kalmış bilinmezliklerini bilinir hale getirmeyi amaçladık. Çünkü bu bilinmezlikler yüzünden pek çok kadının, yaşamın gerekli ve zevkli doğal bir parçası olan cinselliği hak ettikleri şekilde yaşayamadığı ve cinsel sorunlarla mücadele etmek zorunda kaldığı bilinen bir gerçektir. Üstelik cinsel sorunlar sadece yatak odasıyla sınırlı kalmaz, çünkü biyolojik, psikolojik ve sosyal faktörlerin ürünü olan cinsellik yaşamın her yönüyle iç içe geçmiştir. Cinselliğin bu karmaşık doğasının tüm yönlerini ele alarak cinsel sorunlara hızlı ve kalıcı çözümler getiren “MetaSeks Cinsel Terapi Yaklaşımı” ile kadın cinsel işlev bozukluklarının tedavisinde cinsel terapi sürecini adım adım anlattığımız bu kitap hem danışanlar hem de cinsel terapistler için güvenilir bir kaynak olacaktır.

Psikoterapist & Yazar & Eğitmen Cem KEÇE

www.cemkece.com.tr

 

KADIN CİNSELLİĞİNE VE CİNSEL İŞLEV BOZUKLUKLARINA ENTEGRATİF YAKLAŞIM

IICPI Türkiye Eşbaşkanı Psikoterapist Cem Keçe’nin, cinsel terapiye entegratif bir bakış açısı getirerek geliştirdiği “MetaSeks Cinsel Terapi Yaklaşımı” ile kadınların cinsel işlev bozukluklarının tanı, değerlendirme ve tedavisinin anlatıldığı ve cinsel terapi eğitimlerimizde ders kitabı olarak kullandığımız bu eser, danışanlarının cinsel sorunlarına etkili tedavi ve kalıcı çözümleri sağlamak için bu alanda çalışan uzmanların vazgeçemeyeceği bir el kitabı olacaktır.

Uluslararası Entegratif Kognitif Psikoterapi Enstitüsü (IICPI)

www.iicpi.org

  

KADIN CİNSEL İŞLEV BOZUKLUKLARININ TEDAVİSİNDE KALICI ÇÖZÜMLER

Cinsel terapi alanında önde gelen uzmanlar tarafından kaleme alınan bu kitap, cinsel sorunları ve bunların yol açtığı ilişki sorunları için destek almak isteyen kadınların ve çiftlere yardımcı olacak cinsel terapistlere, hekimlere ve ruh sağlığı profesyonellerine kadın cinselliği, cinsel işlev bozuklukları ve tedavileri konusunda yararlanabilecekleri bir kaynak olarak hazırlanmıştır. Kadın cinsel işlev bozukluklarının “MetaSeks Cinsel Terapi Yaklaşımı” ile tedavisinin her yönüyle anlatıldığı bir uygulama kılavuzu olarak cinsel terapistlerin danışanlarına kalıcı çözümler sunmalarına yardımcı olacaktır.

Cinsel Sağlık Enstitüsü Derneği (CİSED)

www.cised.org.tr

 

Ek bilgi

Baskı Yılı

Yazar

, ,

Sayfa Sayısı