Erken Boşalma ve Taocu Seks

  • Açıklama

Açıklama

ERKEN BOŞALMA KÂBUSUNUZ OLMASIN!

Erken boşalma, çok sayıda erkeğin cinsel yaşamını ve ilişkilerini olumsuz etkileyen çok özel bir cinsel işlev bozukluğudur. Ancak çoğu erkek, bundan nasıl kurtulacağını ya da nereden başlayacağını bilmeden kendini çaresizliğe mahkûm eder. Klinik çalışmalarımla uzun yıllardır biriktirdiğim bilgi ve deneyimlerim sonucunda geliştirdiğim “MetaSeks Cinsel Terapi” ile erken boşalma sorununun çözüm sürecini her ayrıntısıyla anlattığımız bu kitap, cinsel yaşamları kâbusa dönen çiftlere ve onlara yardımcı olacak cinsel terapistlere, hekimlere ve ruh sağlığı profesyonellerine adım adım yardım edecek bir rehberdir.

Psikoterapist & Yazar & Eğitmen Cem KEÇE

www.cemkece.com.tr

 

 

METASEKS CİNSEL TERAPİ ERKEN BOŞALMAYA SON VERİYOR!

IICPI Türkiye Eşbaşkanı Psikoterapist Cem Keçe’nin, cinsel terapiye entegratif bir bakış açısı getirerek geliştirdiği “MetaSeks Cinsel Terapi” ile erkeklerde çok yaygın olan cinsel işlev bozukluklarının başında gelen erken boşalmanın tanı, değerlendirme ve iyileşme sürecinin anlatıldığı, cinsel terapi eğitimlerimizde de ders kitabı olarak kullandığımız bu önemli kaynak, hem danışanlara sağlıklı bir cinsel yaşam için rehberlik edecek hem de danışanlarının cinsel sorunlarına etkili ve kalıcı çözümler sağlamak için bu alanda çalışan uzmanların vazgeçemeyeceği bir el kitabı olacaktır.

Uluslararası Entegratif Kognitif Psikoterapi Enstitüsü (IICPI)

www.iicpi.org

 

ERKEN BOŞALMA SORUNUNA KANITA DAYALI KESİN ÇÖZÜMLER…

Cinsel terapi alanında önde gelen uzmanlar tarafından kaleme alınan bu kitap, erken boşalma sorunu ve bunun yol açtığı ilişki sorunları için destek almak isteyen erkeklere ve çiftlere yardımcı olacak cinsel terapistlere, hekimlere ve ruh sağlığı profesyonellerine erken boşalma ve tedavisi konusunda yararlanabilecekleri bir kaynak olarak hazırlanmıştır. Erken boşalma sorununun “MetaSeks Cinsel Terapi” ile tedavisinin her yönüyle anlatıldığı bir uygulama kılavuzu olarak cinsel terapistlerin danışanlarına kalıcı çözümler sunmalarına yardımcı olacaktır.

 

Cinsel Sağlık Dernekleri Federasyonu (CİSEF)

www.cisef.org.tr