Bilgece Farkındalık El Kitabı

-20%

Bilgece Farkındalık El Kitabı

 176,00

  • Açıklama

Açıklama

KENDİNİZE VE DÜNYAYA BİLGECE FARKINDALIKLA BAKIN…

“Bilgece farkındalık” (mindfulness), anlık deneyimlerinize ve duygularınıza dikkatli, farkında ve kabul edici bir şekilde odaklanmanızı ifade eden çok özel bir zihinsel süreçtir. Bu süreci anlatan “Bilgece Farkındalık El Kitabı” da yaşadığınız her anı bilinçli bir şekilde deneyimlemek için günlük yaşamınızda mindfulness becerilerini kullanmanıza rehber olacak çok özel bir kitaptır. Okuduğunuzda kendinize, başkalarına ve dünyaya bilgece farkındalıkla bakarak, mutluluğu ve huzuru içselleştirmenin kapılarını aralayacaksınız. Zihninizi sakinleştirerek, stresle daha etkili bir şekilde başa çıkarak, duygusal dengenizi koruyarak, iç huzurunuzu arttırarak ve etkili mindfulness uygulamalarını keşfederek daha derin bir yaşam deneyimi elde edeceksiniz.

Psikoterapist & Yazar & Eğitmen Dr. Cem KEÇE

www.cemkece.com.tr

 

BİLGECE FARKINDALIKLA YAŞAMINIZI DÖNÜŞTÜRÜN…

“Bilgece Farkındalık El Kitabı” modern hayatın karmaşıklığından sıyrılmanıza ve içsel huzurunuzu keşfetmenize yardımcı olacak mindfulness uygulamaları, pratik ipuçları ve ilham verici hikâyelerle sizi yaşamınızı dönüştürecek bir yolculuğa çıkaracak. Sayfalar arasında dolaşırken, yavaşlayacak ve anı yaşamanın gücünü keşfedeceksiniz. Kendinizi kabul etme, duygusal dengeyi sağlama ve zihinsel berraklığı artırma konularında güçlü bir anlayış kazanacak ve gerçek potansiyelinizi ortaya çıkarmak için içsel kaynaklarınızı keşfedeceksiniz.

Uluslararası Entegratif Kognitif Psikoterapi Enstitüsü (IICPI)

www.iicpi.org

 

YAŞAMIN TADINI ÇIKARMANIZA YARDIMCI OLACAK YENİ BİR BAKIŞ AÇISI…

“Bilgece Farkındalık El Kitabı” her anınızda daha fazla huzur, memnuniyet ve mutluluk hissetmenizi sağlayacak mindfulness uygulamalarıyla zihninizin gücünü keşfetmeniz, içsel huzurunuzu korumanız ve kendinizi daha değerli bir yaşama bağlamanız için size kılavuz olacak. Pratik egzersizler, meditasyon teknikleri ve farkındalık artırıcı yönergeler, kendinizi daha iyi hissetmenize, olumlu ilişkiler kurmanıza ve yaşamın tadını çıkarmanıza yardımcı olacak yeni bir bakış açısı kazandıracak. Bilinçli farkındalığın size nasıl daha mutlu, sağlıklı ve tatmin edici bir yaşam sunabileceğini keşfedeceksiniz.

Cinsel Sağlık Dernekleri Federasyonu (CİSEF)www.cisef.org.tr