Aldatma ve Sadakatsizlik

-20%

Aldatma ve Sadakatsizlik

 176,00

Stok kodu: 978-605-4912-30-8 Kategoriler: , Etiketler: ,
  • Açıklama
  • Video Tanıtım
  • Ek bilgi

Açıklama

UZMANLARIN KALEMİNDEN BENZERSİZ BİR BAŞVURU KİTABI…

Dünyaca ünlü Amerikalı Evlilik ve Çift Terapisti Prof. Dr. GERALD R. WEEKS ve Türkiye’de alanında tartışmasız bir otorite olan Psikoterapist CEM KEÇE, danışanları olan yüzlerce çiftin yaşadıklarından süzdükleri evlilik ve çift terapisi deneyimlerini bu kitapta bir araya getirdiler. Kadın-erkek ilişkilerini kasırga gibi yerle bir eden aldatmanın nedenlerini, etkilerini ve sonuçlarını tüm açıklığıyla gözler önüne seren bu benzersiz başvuru kitabı sayesinde, çiftler aldatmadan sonraki zorlu süreci en az hasarla atlatıp tamamen iyileşerek yeni bir başlangıç yapmak için kendi yaşamlarına uygulayabilecekleri, evlilik ve çift terapistleri ise aldatmanın tedavisi için başvuran danışanlarıyla çalışmalarında kullanabilecekleri pratik bilgilere ve yöntemlere ulaşabilecekler.

PUSULA Yayınevi – www.pusulayayinevi.com

ALDATMA VE SADAKATSİZLİĞE DAİR TÜM GERÇEKLER…

Aldatma ve sadakatsizlik hakkında bugüne kadar söylenmeyen, yazılmayan şey ve konuşmayan kişi kalmadı: Uzmanlar, uzman olmayanlar, aldatanlar, aldatmayanlar, aldatılanlar, aldatılmayanlar ve aldatmanın gizli tarafındaki üçüncü kişiler… Aldatmayı konu alan kitaplar yazılıyor, filmler çekiliyor, anketler ve araştırmalar yapılıyor. Bu kadar hayatın içinde ve karmaşık olan aldatma hakkında her kafadan bir ses çıkıyor ve sayısız hurafe kulaktan kulağa dolaşıyor. Yanlış bilgiler, insanların algılarını, kararlarını ve yaşamlarını etkiliyor. Ama artık bu konuda güvenilir bir başvuru kaynağı var. Evlilik ve Çift Terapisti Prof. Dr. GERALD R. WEEKS ve Psikoterapist CEM KEÇE uzman görüşleri ve değerli deneyimleriyle aldatma ve sadakatsizliğe dair tüm gerçekleri açıklıyorlar…

Psikoterapi ve Psikoterapistler Derneği – PSİKODER – www.psikoder.org.tr

YASAK MEYVENİN DAYANILMAZ AĞIRLIĞI…

Aldatma temasının tüm ayrıntıları ve gerçek yaşamdan örneklerle işlendiği ve “yasak aşk”ın okuyucuyu korkunç bir dramla bitebilecek olayların içine çektiği “Aldatma ve Sadakatsizlik”; gizem, ulaşılmazlık ve yasak ile bezenmiş şehvetin derinliklerini, haz, duygusal şiddet ve ihanetle lezzetlenen “yasak meyve”yi, yeni bir bedende günlük sıradan ilişkilerin girdabından kaçışı, insan nefsinin bitip tükenmeyen isteklerini, bireyin kendini arayış sürecini, çiftlerin birbirlerini aldatmasının arkasında yatanları ve Jung’un deyimiyle “karanlık odada neler olduğunu” sorguluyor. Her şeyin bir hakmış gibi yaşandığı yalan bir dünyada, aldatmanın ve aldatılmanın dayanılmaz ağırlığını anlatıyor.

Cinsel Sağlık Enstitüsü Derneği (CİSED) – www.cised.org.tr

Ek bilgi

Yazar

,

Baskı Yılı

Dili

Editör

Sayfa Sayısı